دانلود نرم افزار Andy Android Emulator 46.16.71 x86/x64 – ……. – …….

Andy Android Emulator ایمیلیتوری قدرتمند برای سیستم عامل اندروید است. اگر صفحه گوشی شما کوچک است و آرزوی انجام بازی ها به صورت تمام صفحه و بزرگ را دارید Emulator ها برا شماست. اگر برنامه نویس اندروید هستید و نمیخواهید دم به ساعت بعد از هر کامپایل گوشی را به سیستم متصل کنید و خروجی را تست کنید باز هم Emulator برای شماست. ایمیلیتورها در واقع ورژن برابر اصل سیستم عاملی مشخص برای پلتفرم(ها)ی مشخص میباشند. Andy یک ایمیولیتور اندرویدی است که برای پلتفرمهایی مانند ویندوز و مک عرضه شده است.

شما در داخل این ایمیولیتور میتوانید هر کاری که در گوشی اندرویدی خود انجام میداده اید را انجام دهید. میتوانید برنامه نصب کنید. اگر برنامه نیازمند روت بود میتوانید روت آن را فعال کنید و برنامه را نصب کنید. شما میتوانید به اینترنت متصل شوید. بازی کنید. بازی های تحت شبکه مثل کلش انجام دهید. اینجا دقیقا شرایط یک دیوایس اندرویدی تقلید شده است. تنها تفاوتش این است که به جای سخت افزار اسمارت فون از سخت افزار کامپیوتر شما استفاده میکند. به جای تاچ کردن با کلیک کردن عملیات تاچ انجام میشود، به جای صفحه کلید تاچ از صفحه کلید کامپیوتر استفاده میشود و الی آخر.

یکی از مزایای بالقوه این برنامه سادگی کار برنامه نویسان است. برنامه نویسان اندرویدی در جریان هستند که با هر  تغییری در کد بایستی کامپایل گرفته شود و نتیجه بر روی دیوایس اندرویدی تست شود. این پروسه زمان بر و کلافه کننده است. محیط اندروید استودیو و یا سایر ابزارهای برنامه نویسی معمولا آپشنی دارند برای اتصال ایمیولیتور به فرایند کامپایل، در این حالت بعد از کامپایل برنامه نتیجه به صورت خودکار به ایمیلیتور ارسال و اجرا میشود. اکثر شبیه سازهای مطرح اندروید تقریبا در یک سطح قرار دارند و نمیتوان یکی از آنها را مطلقا بر دیگران برتری داد. به جای این کار توصیه میکنیم این برنامه را نیز دانلود کنید و بعد از تست و کارکردن واقعی با آن تصمیم گیری کنید.

AMD or Intel Dual-Core CPU that supports Virtualization technology (AMD-vt or Intel VT-x)

Windows 7/8.x x86 or x64

۳GB RAM

Up to 20GB Fee Disk Space

OpenGL ES 2.0 capable video card

**NOTE Make sure ‘Virtualization’ is enabled in BIOS

این برنامه رایگان است.

دانلود Andy_Android_Emulator_46.16.71_x86

دانلود Andy_Android_Emulator_46.16.71_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۷۵ + ۴۸۲ مگابایت


Posted in 1