دانلود نرم افزار CD-Adapco STAR-CD 4.26.011 – ……. – …….

STAR-CD برنامه ای بسیار توانمند و در واقع یک جعبه ابزار کامل برای شبیه سازی رفتار و کارآیی مکانیزم داخلی موتورهای احتراقی از لحظه سوخت گیری، انفجار تا عملیات بعد از احتراق میباشد. با استفاده از این برنامه میتوانید موتورهای احتراقی را طراحی و مکانیزم آنها را با دقت بالایی مورد تحلیل قرار داد. اینکه طراحی سیلندرها دقیقا به چه صورتی باشد تا بهترین بازدهی را داشته باشد. اندازه مناسب سوپاپها، محل احتراق، زمان بندی بین ورودی سوخت و انجام انفجار و بسیاری از مسائل دیگر به سادگی توسط این برنامه قابل آنالیز و شبیه سازی است.

این محصول علاوه بر دقت بالا، انعطاف پذیری بسیار مناسبی نیز دارد که همواره این موضوع یکی از چالشهای طراحان بوده است. اینکه دست طراح در تمامی مراحل طراحی باز باشد تا بر اساس تصمیمات طراحی و آنچه خروجی آنالیزهای برنامه است بتواند طراحی مورد نظرش را انجام دهد. این موضوع باعث کاهش کارهای لازم برای به اتمام رساندن طراحی و طبیعتا کاهش هزینه ها خواهد شد. طراحان موتورهای احتراقی با چالش بزرگ دیگری نیز روبرو هستند. تناسب بین قدرت موتور، عملکرد و کاهش هزینه های تولید. قرار گرفتن این فاکتورها در کنار هم شرایطی را سبب میشود که طراحی بایستی در چارچوب اقتصاد رقابتی فعالیت کند.

جهت رسیدن به یک نقطه ایده آل در این شرایط، طراح بایستی با کنار هم گذاشتن انواع تکنولوژی های سوختی، سوختهای فسیلی، سوختهای جایگزین، عملیات احتراق چند مرحله ای، کوچک سازی اجزای موتور، تغییر در کم و کیف مواد به کار رفته در ساختمان موتور و توسعه دقیق موتور بر اساس آنالیزهای انجام شده به یک تصمیم صحیح دست پیدا کند. Star-CD با بیش از ۳۰ سال سابقه در تجزیه و تحلیل مکانیزم داخلی سیلندر و بسیاری از موتورهای سیلندری در صنایع مختلف ماشینی از جمله اتومبیل، هوافضا، صنایع دریایی و … تا کنون به شرکتهای زیادی در این زمینه کمک کرده است.

  • طراحی مناسب واسط گرافیکی برنامه
  • آنالیز دقیق مکانیزم داخلی سیلندر در موتورهای احتراقی
  • امکان شبیه سازی کامل عملیات ورود سوخت، احتراق و خروجی گاز
  • قابل استفاده در صنایع مختلف اتومبیل، دریا، هوافضا و …
  • ارائه پیشنهادات سازنده برای بهینه سازی طراحی و کاهش هزینه ها
  • و …

WIndows 7, 8.x

System Requirements: 2 GHz CPU, dual-processor, 1 Gbytes RAM, 2 Gbytes HDD

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۴ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۵ – ۵۸۸ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴٫۵۷ گیگابایت


Posted in 1