دانلود نرم افزار DIZipWriter 6.3.0 D7-XE10.2 Full Source – ……. – …….

DIZipWriter کامپوننتی مفید برای ساخت فایلهای زیپ سازگار با pkzip در دلفی است. قابلیتهای اصلی این کامپوننت در کلاس اصلی تحت عنوان TDIZipWriter قرار گرفته است. در این کلاس متدهایی برای ساخت فایلهای آرشیوی زیپ وجود دارد. با استفاده از این متدها میتوانید فایلهای مورد نظر را از دیسک فرخوانی و به یک آرشیو zip تبدیل کنید. میتوانید استریمها و بافرهای حافظه را مستقیما به فایل زیپ تبدیل کنید و سایر موارد محتمل. استفاده از این کامپوننت بسیار سرراست و آسان است.

شما به واسطی موقت برای ذخیره سازی داده ها نیاز ندارید. این کامپوننت هیچ فایل موقتی برای کارهای خود استفاده نمیکند، حافظه زیادی مصرف نمیکند. با استفاده از این کامپوننت میتوانید برای همه مدخلهای یک فایل فشرده و یا به صورت کلی کامنتهای مورد نظر را قرار دهید. استفاده از فایلهایی با نام های طولانی پشتیبانی میشود. یکی از قابلیتهای جالب این کامپوننت امکان استریم مستقیم داده به درون فایلهای زیپ است. یعنی استریمهای ورودی را میتوانید به صورت مستقیم از یک طرف استفاده کنید و از طرف دیگر این استریمها را به فایلهای فشرده تبدیل کنید.

استریمینگ مستقیم در این DIZipWriter از آنجایی که از فایلهای موقت و حافظه میانی چندانی استفاده نمیکند بسیار کارآمد است. بسیاری از کامپوننتهای زیپ به فایلهای موقت میانی برای انجام این عملیات نیاز دارند که این کار انجام عملیات آرشیو را به نوعی با دوباره کاری و نوشتن دوباره همراه میکند. در هنگام خواندن نیز همین مراحل تکرار میشود. حذف مراحل میانی در این کامپوننت سرعت عملیات آرشیو سازی را بسیار زیادتر و کارآمدتر میکند. یکی دیگر از قابلیتهای مهم این کامپوننت امکان رمزنگاری ۲۵۶ بیتی AES داده هاست. در این روش آرشیوهایی رمزنگاری شده و با امضای الکترونیکی امن تولید میشوند که برای انتقال از طریق وب مناسب هستند. فایلهای زیپ سازگار با PKZip نیز از دیگر فرمتهای پشتیبانی شده توسط این کامپوننت است.

 

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود DIZipWriter_6.3.0_for_D7-XE10.2

دانلود DIZipWriter_6.2.1_D4-XE10.1_Full_Source

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۰ مگابایت


Posted in 1