دانلود نرم افزار MSC (ex e-Xstream) Digimat 2017.0 (x64) FiXED – ……. – …….

e-Xstream Digimat محصولی نرم افزاری برای سرعت بخشی به مدلسازی و  فرایند توسعه و ساخت مواد کامپوزیتی است. قابلیتهای این نرم افزار توسط مهندسین CAE، محققین مواد، متخصصین فرایندهای تولید پلاستیک و مواد کامپوزیتی جهت پیش بینی دقیق رفتارهای غیرخطی میکرومکانیکی مواد و سازه های چند فازه پیچیده مورد استفاده قرار میگیرد. این نرم افزار با آنالیز دقیق مواد در سطوح میکروسکپی و مدلسازی مواد میکرومکانیکی امکان طراحی چند مقیاسی در مقیاس میکروسکپی و ماکروسکپی  را فراهم میکند. مدلینگ مواد در e-Xstream Digimat فرایند شبیه سازی را با سازه های FEA ترکیب میکند.

این نرم افزار به عنوان یک ابزار کارآمد و پیش بینی کننده دقیق به کاربران کمک میکند تا مواد کامپوزیتی نوآورانه را در زمان و هزینه معقول طراحی کنند. Digimat شکاف بین تولید و بهینه سازی را پر میکند و به صنایع مختلفی در حوزه مواد کامپوزیتی و پلاستیکی کمک میکند. این محصول به تامین کننده عمده مواد مانند Tier1  و OEMS متکی است. پلتفرم مدلسازی Digimat در صنایع مختلفی از جمله هوافضا، خودرو، دستگاه های پزشکی، کالاهای صنعتی، کشتی سازی، تجهیزات ورزشی، قطار و … قابل استفاده است.

با وجود قابلیتهای زیاد این محصول، این برنامه مصرف حافظه کمی دارد و در عین حال توان محاسباتی بالایی دارد. این محصول ابزارهای محاسباتی مختلفی تدارک دیده است که در مراحل مختلف طراحی کارگشاست و امکان نقشه برداری سه بعدی به صورت کامل پشتیبانی میشود. امروزه e-Xstream Digimat به خاطر توانمندی های زیاد و منحصر به فرد خود به عنوان یکی از مراجع اصلی در بازار شناخته میشود. این محصول کاربران مختلفی در سراسر جهان دارد که بخش اعظم کاربران مربوط به آمریکا، آسیا و اروپا هستند.

OS: Windows XP / Vista / Seven / 8

در فایل Readme.txt در فولدر Crack موجود است.

دانلود MSC_ex_e-Xstream_Digimat_2017.0_x64_FiXED

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۹۶ مگابایت


Posted in 1