دانلود نرم افزار PhotoFiltre Studio X 10.12.1 Multilingual + Portable – ……. – …….

PhotoFiltre Studio نرم افزاری کاربردی و مفید برای ویرایش، افکت گذاری و اصلاح تصاویر است. این برنامه ویژه افکت گذاری و زیباسازی تصاویر است که با امکانات گسترده ای که دارد دست کمی از فتوشاپ ندارد! اصولا کاربران مبتدی که دانش بالایی در مورد گرافیک ندارند از حداکثر توان نرم افزارهای سنگینی مانند فتوشاپ قادر نیستند استفاده کنند و این موضوع ممکن است باعث دلسرد شدن آن حتی برای ویرایشهای ابتدایی تصاویر شود. PhotoFiltre Studio برنامه ای است که این دسته از کاربران را کاملا راضی خواهد کرد.

با استفاده از این برنامه کارهایی مثل اصلاح رنگ، بهبود روشنایی تصاویر، رفع مشکل تصاویری که کج گرفته شده اند، بهبود کنتراست عکس، میزان اشباع رنگ، سایز تصاویر و سایر موارد مشابه را به آسانی و در کمترین زمان میتوانید روی تصاویر خود اعمال کنید. یکی از قسمتهای مورد توجه این برنامه فیلترهای آن است. با استفاده از صدها فیلتر مختلف از جمله فیلترهای رنگ روغن، گواش، سیاه قلم و … میتوانید تصاویر خود را بدون دانش گرافیک به یک اثر هنری تبدیل کنید.

همچنین ابزارهای مختلفی برای کار با متن در این برنامه در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند بر روی تصاویر متنهایی جذاب و زیبا اضافه کنند. با افکتهای متنی میتوانید انواع کارتهای تبریک، پاکت نامه مدل دار و … طراحی کنید. سعی شده است ظاهر برنامه ساده و خلوت طراحی شود تا کاربران مبتدی بدون درگیری و با سهولت بالایی به امکانات مختلف نرم افزار دسترسی داشته باشند. این برنامه نیز همانند فتوشاپ از لایه ها استفاده میکند بنابراین تمامی تغییرات شما بر روی لایه های مختلف قابل ذخیره سازی است و به صورت مجزا بر روی هر لایه میتوانید کار انجام دهید. این محصول از فیلترهای فتوشاپ نیز پشتیبانی میکند و امکان استفاده از این فیلترها بر روی تصاویر وجود خواهد داشت.

PhotoFiltre Studio X Compatibility :

Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, Win XP, Win NT, Win 2000

با استفاده از Keygen موجود در فولدر Crack‌ نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود PhotoFiltre_Studio_X_10.12.1_Multilingual

دانلود PhotoFiltre_Studio_X_10.12.1_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۲ + ۱۱ مگابایت


Posted in 1