دانلود نرم افزار Plagiarism Checker X 6.0.3 Pro – ……. – …….

Plagiarism Checker X یک ابزار عملی و موثر است و هدف اصلی آن کمک کردن به شما در چک کردن و قرار دادن محتوای مشابه در داخل اسناد متنی و صفحات وب است. سرقت ادبی یک سردرد مداوم برای دانش آموزان, معلمان, نویسندگان محتوای وب, مدیران وبسایت و ناشران آنلاین می باشد که با در دسترس بودن منابع آنلاین, روند کپی پیست در حال رشد است. نرم افزار Plagiarism Checker X به شما در شناسایی سرقت ادبی در مقالات پژوهشی, وبلاگ و وبسایت ها کمک می کند. با سرعت و دقت بالاتر شما می توانید به راحتی اصالت سند خود را در کمتر از چند ثانیه چک کنید. به سادگی محتوای خود را وارد نرم افزار کرده و دکمه آنالیز را کلیک کنید. نرم افزار هر جمله را در موتور هیا جستجوی پیشرو بررسی می کند. (گوگل, یاهو و بینگ). همچنین یک گزارش html جامع در زمان کوتاه ارائه می دهد که شما می توانید برای راحتی و یا مرجع خود آن را ذخیره کنید.

 

ویژگی و امکانات Plagiarism Checker X :

  • حریم خصوصی داده: احترام یه حفظ حریم خصوصی داده شما و همه چیز که در داخل نرم افزار پیست کردید. این یک نرم افزار خدماتی نیست, بنابراین شما می توانید از آ« در دسکتاپ استفاده کنید.
  • دقت و سرعت: تجزیه و تحلیل مقایسه محصولات مختلف و ابزار آنلاین چک کردن سرقت ادبی, نشان می دهد که این محصول ۳ برابر سریع تر از رقبای خود است. شما می توانید گزارش کامل HTML در چند ثانیه دریافت کنید.
  • رسیدن به منبع اصلی: بهترین کشف دستبرد علمی آنلاین با توجه به گزارش جامع آن است. هنگامی که شما نوشته خود را برای چک کردن ارسال کنید, برخی از URL ها به شما نمایش داده می شود که محتوای همان موارد ارائه شده می باشد و به این معنی است که به راحتی می توانید داده های کپی شده را شناسایی کنید.

 

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Plagiarism Checker X به اینجا مراجعه کنید.

Processor : 1.5GHz or faster

Memory (RAM) : 512MB

Available disk storage : 50MB

Mircosoft Internet Explorer 6.0

Microsft Office : None

Internet Connection : 512 Kbps

بعد از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Plagiarism_Checker_X_6.0.3_Pro

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۲٫۹ مگابایت


Posted in 1