دانلود نرم افزار Polymath Professional 6.10 Build 260 – ……. – …….

POLYMATH یک سیستم محاسباتی ثابت شده است که به طور خاص برای استفاده های آموزشی و حرفه ای ایجاد شده است. برنامه های مختلف POLYMATH به کاربران اجازه می دهد روش های موثر تجزیه و تحلیل عددی در طول حل مسأله تعاملی در رایانه های شخصی اعمال کنید. نتایج برای درک آسان و برای اتصال به مقالات و گزارش ها به صورت گرافیکی ارائه می شود. نرم افزار POLYMATH با بهره گیری از یک ویرایشگر تمام صفحه رنگی است. تمام جلوه ها برای بهره وری کاربران بهینه شده است.

 

ویژگی و امکانات POLYMATH :

  • حل کننده معادلات خطی : به شما اجازه می دهد تا سیستم های معادلات جبری خطی که در آن مجموعه ای از معادلات خطی است را در یک فرم ماتریس بردار حل کنید.
  • حل کننده معادلات غیر خطی : حل سیستم های معادلات جبری غیر خطی. این سیستم ممکن است به طور همزمان حاوی خیر خطی (تلویحی) و معادلات کمکی (صریح) باشد.
  • جدول داده ها برای رگرسیون, منحنی, نقشه کشی : استفاده برای ورودی, دستکاری و ذخیره سازی داده های عددی. این داده ها در ستون های جداگانه ذخیره می شوند که هر ستون با یک نام متغیر همراه است.
  • ویرایش و تهیه نمودار : ارائه گرافیکی را می توان از جدول داده ها و یا به عنوان یک گزینه از چند داده برنامه ایجاد کرد. گزینه ای برای حذف متغیر ها و اضافه کردن تابع به نمودار, اضافه کردن یا تغییر عنوان نمودار
  • خروجی گرفتن از داده در فایل اکسل, خروجی به عنوان فایل MATLAB, وجود ماشین حساب علمی پیشرفته که می توان به عنوان یک ابزار پاپ آپ جداگانه از آن استفاده کرد.

 

Operating System

XP, Vista, Windows 7, 8, 8.1 and 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Polymath_Professional_6.10_Build_260

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۵ مگابایت


Posted in 1