دانلود نرم افزار PortraitPro Standard 15.7.3 x86/x64 + Portable – ……. – …….

PortraitPro با نام قبلی Portrait Professional نرم افزاری حرفه ای و جالب برای زیباسازی چهره و ثبت پرتره های به یادماندنی است. هرچند حرفه ای ها اعتقادی به نرم افزارهای زیباسازی چهره ندارند و البته دلیل خوبی هم برای این مسئله دارند. هیچ کدام از برنامه های روتوش و زیباسازی چهره به اندازه انسان هوشمند نیستند. به همین دلیل برای کارهای حرفه ای همیشه فتوشاپ و سایر نرم افزارهای تخصصی ویرایش تصویر را پیشنهاد میکنند. اما این وسط یک مشکل وجود دارد و آن هم افراد مبتدی هستند. یک فرد مبتدی به راحتی نمیتواند با نرم افزار فتوشاپ دوربری های حرفه ای انجام دهد، قادر به نورپردازی و تصحیح رنگ نیست، چنین فردی با مفاهیم لایه ها و بلندینگها آشنایی زیادی ندارد، با تونالیته رنگها آشنایی چندانی ندارد. از مفاهیم زیبایی شناسی خیلی سر در نمی آورد.

در این وضعیت پیشنهاد فتوشاپ به چنین فردی بی فایده است چرا که کاربر به خوبی نمیتواند از قابلیتهای آن استفاده کند. اما تکنولوژی برای این دسته از افراد هم راه حلهای قابل قبولی ارائه کرده است. تیم توسعه نرم افزار PortraitPro برنامه خود را با تعداد زیادی تصویر از چهره های زیبا و استاندارد هوشمند سازی کرده اند. در واقع الگوریتم این برنامه به خوبی میتواند شاخصه های یک چهره زیبا را درک کند. چنین نرم افزاری کاملا در جریان کیفیت روشنایی پوست صورت، رنگ موها، وجود نداشتن لک و خال بر روی پوست، چین و چروک ها و … هست.

کافی است عکس مورد نظر خود را وارد برنامه کنید. با استفاده از نقاط نشانگر اطراف چهره را انتخاب میکنید، نواحی لب، چشم و بینی را نیر تعیین میکنید. باقی کار فقط بازی کردن با اسلایدرهای برنامه است. مثلا میخواهید رنگ لبها را کمی غنی تر کنید. با تغییر یک اسلایدر به راحتی این کار امکان پذیر است. همچنین امکان تغییر رنگ قسمتهای مختلف صورت وجود دارد. این تغییرات تحت نظر همان شاخصه های زیباشناسی که اشاره کردیم اعمال میشوند و نیازی نیست که نگران مصنوعی شدن کار باشید. اگرچه بیشترین منافع این برنامه برای کاربران مبتدی است ولی حرفه ای ها هم برای عکسهای با کیفیت و خوب که مشکل چندانی ندارند برای صرفه جویی در کار میتوانند از این برنامه استفاده کنند. نتایج آن واقعا وسوسه کننده است!

PortraitPro System Requirements

Processor

۱GHz processor or faster recommended.

Memory

۲GB RAM minimum recommended. To handle larger images (8 megapixel or more) you would benefit from having 4GB or more RAM and a 64 bit system.

Display

۱۰۲۴ x 600 minimum supported display size

OS

Windows – Requires Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista, or XP, with the latest updates installed.

Mac – Requires a Mac with OS X 10.6 or later.

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

دانلود PortraitPro_Standard_15.7.3_x86x64_Multilingual

دانلود PortraitPro_Standard_15.7.3_Multilingual_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۰۲ + ۱۰۵ مگابایت


Posted in 1