دانلود نرم افزار Scanbot Pro – PDF Document Scanner 6.6.2.206 for Android +4.1 – ……. – …….

Scanbot یک بارکدخوان و اسکنر ارزشمند برای گوشی ها و تبلتهای اندرویدی است. بارکد که منظورمان همان بارکدهای میله ای و مدل جدیدتر یعنی QR Code است، این برنامه به راحتی قادر به اسکن و استخراج اطلاعات این نوع بارکدهاست. اطلاعات استخراج شده اگر حاوی لینک باشد به راحتی با کلیک بر آن میتوانید به صفحه مرتبط هدایت شوید. همچنین برنامه قابلیت دیگری نیز به شما ارائه میدهد و آن اسکن کردن اسناد کاغذی است. چه دلیلی دارد کلی فاکتور و سند کاغذی را دور و بر خود پراکنده کرده اید! این برنامه را نصب کنید و دوربین گوشی را به سمت سند مورد نظر بگیرید، به صورت خودکار یک ورژن با کیفیت مطلوب از آن آگهی، فاکتور، برگه امتحان و یا لیست خرید در گوشی شما ذخیره خواهد شد.

نگران کج و کوله شدن اسکن نباشید، برنامه خودش با تکنولوژی پردازش تصویر خود حاشیه های کاغذ را تشخیص میدهد و به صورت خودکار جهت سند را اصلاح میکند که حتی نیاز به تصحیح دستی آن نیز پیدا نمیکنید. همچنین اگر خوانایی متن اسکن شده پایین باشد برنامه به صورت خودکار کمی آن را روشن میکند تا بهتر دیده شود. لکها و سیاهی های صفحه نیز تا حد زیادی حذف میشوند. شک نداشته باشید اگر با دوبین گوشی همین کار را انجام دهید کلی وقتتان صرف اصلاح کار خواهد شد و نهایتا به خاطر وقتی که میگیرد قید این کار را میزنید.

اسکن های انجام شده در قالب تصاویر JPG و یا فرمت محبوب PDF قابل نگهداری است. جالب تر اینکه ورژن ای از سند اسکن شده را میتوانید برای اطمینان خاطر در فضاهای ابری مانند گوگل درایو، دراپ باکس و evernote آپلود کنید. توسط این اپلیکیشن اندرویدی امکان اسکن چندین صفحه از یک کتاب را نیز خواهید داشت. سرعت اسکن بالاست و شما را از این کار ناامید نمیکند! طراحی برنامه نیز زیباست و با یک بار استفاده از آن نظرتان در مورد نرم افزارهای اسکن اسناد عوض خواهد شد!

Scanbot System Requirements

Requires Android: 4.1+

نصب و استفاده کنید. این ورژن کرک شده است.

PRO features Unlocked | All Cloud Upload work | Maps work | Analytics disabled

دانلود Scanbot_Pro_v6.6.2.206

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۱ مگابایت


Posted in 1