دانلود نرم افزار TCF library 2.4.0 for Delphi XE2-XE10.2 Tokyo – ……. – …….

TCF library مجموعه ای از کامپوننتها جهت محافظت از کدهای دلفی و لایسنس دار کردن برنامه هاست. اولین چیزی که بعد از پیاده سازی برنامه و قبل از ارائه آن به بازار اهمیت بالایی دارد، امنیت کدهای برنامه است. هیچ برنامه نویسی دوست ندارد نتیجه زحماتش یک شبه به باد رود. بسیاری از کرکرها منتظر کدهایی بدون حفاظ هستند تا در اولین فرصت آن را کرک و در اختیار دیگران قرار دهند. یکی از راه حلهای مهم لااقل برای تامین امنیت نسبی برنامه، استفاده از سریالها و لایسنها است.

برنامه نویسان دلفی به کمک این کامپوننت قادر هستند برای برنامه خود لایسنس طراحی کنند و یا به راحتی ورژن آزمایشی یا تریال عرضه کنند. ورژن های تریال با هدف تست به کاربران ارائه میشود و بعد از مدت محدودی مثلا ۳۰ روز برنامه از کار می افتد و در این حالت برای ادامه کار بایستی هزینه لایسنس پرداخت شود تا برنامه به ورژن کامل ارتقاء پیدا کند. طراحی ورژن های تریال و سریال های ثبت برنامه به طرق مختلفی توسط این کامپوننت امکان پذیر است.

به عنوان مثال در حال تریال میتوانید برنامه را طوری تنظیم کنید که بعد از چند بار اجرا از کار بیفتد. صفحه لایسنس و ورژن آزمایشی به صورت گرافیکی است و به راحتی قابل سفارشی کردن است. استفاده از این کامپوننت صرفه جویی زمانی زیادی در پی خواهد داشت. البته استفاده کامپوننتهای آماده همیشه برای صرفه جویی در زمان نیست، در موارد خاصی مانند این مورد، امنیت الگوریتم محافظت از کد بسیار مهم است که محول کردن این قسمت به راه حلهای از پیش تعریف شده ای که توسط متخصصین، پیاده سازی شده، تصمیم عاقلانه ای است.

  • محافظت از کدهای برنامه در مقابل دسترسی های غیر مجاز
  • ساخت آسان ورژن های تریال در حالتهای مختلف (محدودیت اجرا، محدودیت زمانی و …)
  • امکان تعریف لایسنس و سریال برای برنامه
  • سادگی استفاده از کامپوننت
  • امکان سفارشی سازی بر اساس نیازهای توسعه دهنده
  • و …

Delphi XE2-XE10.2

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود TCFlib_XE10.2

دانلود TCFlib_XE10.1

دانلود TCFlib_XE10

دانلود TCFlib_XE8

دانلود TCFlib_XE7

دانلود TCFlib_XE6

دانلود TCFlib_XE5

دانلود TCFlib_XE4

دانلود TCFlib_XE3

دانلود TCFlib_XE2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

هر ورژن حدود ۴ مگابایت


Posted in 1