دانلود نرم افزار Telegram Desktop 1.1.7 + Portable – ……. – …….

Telegram Desktop همانطور که از نامش پیداست، ورژن دسکتاپ پیام رسان محبوب تلگرام است. لازم به توضیح نیست که تلگرام یک مسنجر بی نظیر و بسیار پرطرفدار لااقل برای ما ایرانی هاست. سادگی این برنامه در کنار توسعه سریع و امکانات فروان آن باعث شد تا به یک پدیده جهانی تبدیل شود طوری که در بعضی از کشورها حتی برای استفاده از این مسنجر قوانینی وضع شده است و در کشور عزیزمان هم بارها مسئولان را به چالش انداخته است. از آنجایی که این اپلیکیشن به صورت متن باز ارائه شده است توسعه دهندگان نیز روی خوشی به آن نشان داده اند و با توسعه مداوم آن کاربران بیشتری را جذب خود میکنند، به همین سبب جایگاه بسیاری خوبی در مارکتهای اندروید پیدا کرده اند.

اگر حیات مجازی کاربران ایرانی را به دوران پیش از تلگرام و پسا تلگرام! تقسیم کنیم تغییرات عمده ای را شاهد خواهیم بود. بعد از روی کارآمد تلگرام میزان تمایل به سایر شبکه های اجتماعی دستخوش تغییر شد، اکنون کاربران به جای چرخ زدن در پیجهای شبکه های اجتماعی به دنیایی از کانالها و گروه های مختلف در گوشی خود دسترسی دارند. طولی نکشید که حتی توسعه دهندگان ایرانی نیز بر مبنای مدل متن باز تلگرام، ورژن های اصلاح شده آن را در مارکت های ایرانی قرار دادند.

پسا تلگرام دوران روی کار آمدن مباحث بازاریابی و ایجاد اشتغال در این فضای مجازی است و بسیاری از موضوعات و مسائل دیگر. کم مانده است تلگرام به فرهنگ لغت هم اضافه شود! در این پست از دانلودلی ورژن دسکتاپی این مسنجر معروف را قرار داده ایم. کاملا رایگان است و تمامی قابلیتهای ورژن موبایلی را میتوانید در صفحه بزرگ مانیتور خود ببینید. اینجا به جای تاچ کیبورد از صفحه کلیدی فیزیکی خود استفاده کنید. ماوس جایگزین تپ های شما شده است و به راحتی میتوانید تصاویر و ویدیوها را در کامپیوتر خود ذخیره کنید. برنامه بعد از نصب در گوشه ای از System Tray جاخوش میکند و منتظر رسیدن یک پیغام است تا آن را به سمع و نظر شما برساند. ورژن مک و لینوکسی این مسنجر نیز عرضه شده است که با وجود اینها دیگر همان چند دقیقه فراق از تلگرام را هم تجربه نخواهید کرد 🙂

telegram desktop System Requirements

Windows XP/Vista/7/8/10

این ……. است.

دانلود Telegram_Desktop_1.1.7

دانلود Telegram_Desktop_1.1.7_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن نصبی: ۲۰ مگابایت

ورژن پرتابل: ۲۳ مگابایت


Posted in 1